LT
Mulate

Apie GAMINTOJĄ

Esame modernūs ir inovatyvūs išskirtinės kokybės šokolado gamintojai Lietuvoje – CHOCO GROUP. Mūsų tikslas – diktuoti šokolado pasaulio tendencijas. Nenuostabu, kad mūsų gaminiai žinomi dėl savo netradicinio skonio, išskirtinio dizaino ir socialinių koncepcijų. Siekis pasiūlyti skanių ir sveikų produktų, galinčių papasakoti unikalias istorijas, įkvepia mūsų komandą nuolat generuoti idėjas.

Kūrybiškumas ir atsakomybė – mūsų pagrindiniai vidiniai varikliai. Mes tikime, kad tik duodant tai, kas geriausia ir ieškant sąžiningo, vertybėmis grįsto bendradarbiavimo, galima sukurti kažką nepaprasto.

Mums svarbus ne tik verslo patikimumas, kurį liudija įvairūs sertifikatai bei veikloje taikomos metodikos, bet ir tvarumas. Šokolado gamyboje naudojame tik pačių pasigamintą atsinaujinančią energiją, skiriame didelį dėmesį aplinkos ir žmonių apsaugai tiekimo grandinėje, taip pat užtikriname lygias žmogaus teises įmonės viduje, remiame įvairias jaunimo iniciatyvas.

Sustainability icon
Tvarumas

Prioritetai: Gamtos ir žmonių apsauga tiekimo grandinėje, Atsinaujinanti energija.

Heart icon
Sveikata

Gaminiai: BIO, VEGAN, BE PRIDĖTINIO ar mažiau cukraus, BE PALMIŲ RIEBALŲ, praturtintas vertingais ingredientais (BALTYMAI, VITAMINAI, MCT, kt.).

Reliability icon
Patikimumas

Sertifikuoti tarptautiniu kokybės ir maisto saugos standartu FSSC, tačiau dirbame pagal IFS procedūras ir LEAN principus.

Social responsibility icon
Socialinė atsakomybė

Prioritetai: jaunieji artistai, jaunimo verslumas, jaunimo sveikata.

Turimi SERTIFIKATAI

Rainforest Alliance Certified (RAC)

Atogražų miškų sertifikatas nurodo, kad mūsų produktams gaminti reikalingos žaliavos yra auginamos ūkiuose, kuriuose laikomasi tvarumo praktikos saugančios laukinę gyvūniją ir gamtą. RAC taip pat užtikrina, kad ūkiuose dirbantys darbuotojai nepatiria išnaudojimo ir gauna pakankamą darbo užmokestį.

Roundtable on Sustainable Palm Oil (RSPO)

Tvaraus palmių aliejaus sertifikatas užtikrina, kad šokolado gamyboje naudojamas alyvpalmių aliejus yra išgaunamas tvariu būdų, yra saugus naudoti ir atitinka pasaulinį RSPO standartą.

EKO

Mūsų produktai atitinka ekologiškiems produktams keliamus reikalavimus ir yra sertifikuoti EKO sertifikatu.

FSSC 22000

Maisto saugos sistemos sertifikatas nurodo, kad gaminant mūsų produktus yra laikomasi visų numatytų maisto saugos reikalavimų. Šis sertifikatas pažymi aukštą maisto gaminių kokybę.

KOSHER

Sertifikatas įrodo, kad gaminami produktai atitinka žydų bendruomenės religinius įsitikinimus. Šis dokumentas taip pat patvirtina aukštą maisto produktų kokybę bei patikimumą.

Mulate
Kontaktai
UAB "Choco Group"Įmonės kodas: 302687215Maisto tvarkymo subjekto atpažinimo numeris: 520002338+370 657 55 252mulateb2b@chocogroup.eu
Sekite mus
Follow on FacebookFollow on InstagramFollow on Linkedin
Visos teisės saugomos © 2023 | mulate.ltSprendimasAinis Space